Ejo
Strona główna O restauracji Oferta Galeria Kontakt
>

Obiady rodzinne oraz dla firm we Wrześni - O restauracji

Kuchnia polska i śródziemnomorska - Gospa Ejo

Restauracja Gospa Ejo we Wrześni to kontynuacja działalności firmy rodzinnej B.K. Urbańscy. Wieloletnie doświadczenie na lokalnym rynku oraz chęć rozwoju i poszerzania zakresu oferowanych usług skłoniły nas do otworzenia restauracji, która pozwoli naszym Klientom cieszyć się znakomitym smakiem dań polskich i śródziemnomorskich. Dużą uwagę przywiązaliśmy również do tego, aby nasz lokal był przytulnym i eleganckim wnętrzem, w którym każdy może przyjemnie spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół.

Klimatyczne sale

Gospa Ejo dysponuje miejscami w dwóch salach. Sale znajdują się na dwóch poziomach, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie dopasować wielkość wnętrza do liczby Gości, zapewniając tym samym rodzinny i ciepły klimat.

Goście Gospa Ejo mogą skosztować dań obiadowych tradycyjnej kuchni polskiej przygotowywanych według starych, domowych receptur oraz potraw kuchni śródziemnomorskich. Staramy się, aby serwowane u nas przysmaki spełniały najwyższe wymagania jakości oraz zadowalały najwybredniejsze podniebienia.

Serdecznie zapraszamy!

Restauracja Gospa Ejo ul. Słowackiego 11B, 62-300 Września
Strona główna | O restauracji | Oferta | Galeria | Kontakt
wykonanie: kwitowski.com
Jesteśmy na Google+
Google+